Tawerna "U Faryja"

Restauracja żeglarska na Mazurach

Tawerna "U Faryja"

Kuchnia mazurska

Serdecznie zapraszamy do Tawerny u Faryja, która usytuowana jest w porcie nad brzegiem jeziora Guzianka, w centrum malowniczej miejscowości Ruciane-Nida, położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w samym sercu Puszczy Piskiej.

Tawerna u Faryja to portowa restauracja, której charakter oraz menu są skierowane nie tylko w stronę żeglarzy i rybaków, ale także turystów licznie nas odwiedzających.

Jest to lokal dedykowany w szczególności miłośnikom szant lecz nie tylko. Nasza oferta zainteresuje bowiem wszystkich, którzy cenią sobie miłą, ciepłą atmosferę, ciekawe wnętrza, stylową muzykę oraz dobrą kuchnię.

Tawerna u Faryja to idealne miejsce na długie rozmowy z przyjaciółmi, spontaniczne spotkania w szerszym gronie, jak również spotkania firmowe przy suto zastawionym stole.

Godzny otwarcia

Zadzwoń aby zarezerwować

Poniedziałek - Piatek

09:00
22:00

Sobota - Niedziela

09:00
23:00

Nasza oferta

Dania kuchni mazurskiej

Oferujemy dania kuchni regionalnej, serwujemy obfite zestawy śniadaniowe, obiady oraz kolacje, a wszystko w żeglarskiej atmosferze, przy akompaniamencie szantowej muzyki.

Organizujemy żywienia zbiorowe dla grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć, konferencji, imprez rodzinnych, intergracyjnych oraz okolicznościowych.

Do dyspozycji Państwa pozostawiamy 120 miejsc siedzących wewnątrz tawerny i 140 miejsc siedzącyh na tarasie z widokiem na jezioro, dzięki czemu zapewniamy wszystkim naszym gościom niepowtarzalny klimat tawerny portowej.

Nasze menu

Dania kuchni polskiej i regionalnej

Port i Tawerna "U Faryja" Ruciane-Nida

Do góry